המותג המוביל מסוגו בישראל משנת 2011

לקוחות ממליצים

"בעבר שקלתי כ- 110 ק"ג ובשנת 2011 עשיתי שינוי דרסטי בחיי והפכתי טבעוני, כיום אני כבר אחרי שתי תחרויות איש ברזל וארבע תחרויות אולטרה, המוצרים של Compressport ליוו אותי לאורך כל הדרך, יש לי את כל המוצרים שלהם, שרוולים, גרביים נמוכות, מלאות, וסטים רבים של מכנסיים וחולצות ריצה ותרמיות למיניהן"

אבי פרידריך, ירושלים

"מאחוריי כבר 9 תחרויות איש ברזל, תחרות ספרטתלון ביוון, ואף עמדתי על הפודיום במרוץ טרייל חיפה 2016 במקצה 80 ק"מ, משתמש באופן קבוע בשרוולי שוקיים, ירכיים, מכנסי ריצה ומכנסי טריאתלון, חולצות טריאתלון ו- OnOff וכמובן ב-Full socks להתאוששות"

שחר פילו, רמת השרון

"ניסיתי כבר את כל סוגי הקומפרשן ו- Compressport הוא מוצר הקומפרשן הטוב והנח ביותר שרכשתי, הקוואד מרגיש נפלא בריצה, בשבת האחרונה רצתי עם ה- R2 את מרתון ת"א, פחות מיממה לאחר מכן כבר יצאתי לריצת 12 ק"מ והרגליים הרגישו נהדר, הבדל ניכר בין המוצר שלכם למוצר שהשתמשתי בו לפני שמוצרי Compressport הגיעו לארץ"

סרג'יו ז. השפלה

"ליאת שמתאמנת איתי לאיש ברזל סיפרה לי על המוצרים, מעולה! השרוולים שרכשתי סייעו לי מאד בתחרות איירונמן ב- "ניס" צרפת 2011, אין מקום להשוואה מול אלו שהיו לי לפני כן. המלצתי ואמליץ בחום לחבריי לקבוצה"

נעמי פ.אשת ברזל, צפון

"אין דברים כאלו. כמאמן קבוצת ריצה פרטית בהרצליה המלצתי לכל המתאמנים שלי על המוצרים שלכם. ברשותי סטים כפולים של Quads and Calf ואני מאד מרוצה. המטרה הבאה שלי היא איש ברזל אוסטריה. מחכה בקוצר רוח למוצרים חדשים נוספים"

ע.א. רץ מרתון, הרצליה

"ביום שלאחר הרכישה ביצעתי סימולציה ל- "הר ועמק" ולאחר ריצת שטח של 30 ק"מ ביום ה' וכן ריצת כביש של 15 ק"מ ביום שבת- יכולה להעיד, ממקור אישי הכי מהימן שיש, שאכן, הקומפרשן לשוקיים סייע לי לכאבים בתאומים!!! והקוואד עזר מאד בריצה ובהתאוששות"

ענת מ. מרתוניסטית, קבוצת מיי-וו

"הכאבים בתאומים ובשרירי הירכיים נעלמו הודות לסטים כפולים של Quad ,Calf ו- Full Sock אני רוכב ורץ איתם. ישן איתם בלילה וקם בבוקר רענן. מתאמנת שלי סבלה זמן רב מכאבים בכפות הרגליים בזמן ריצה, הזמנו עבורה Pro Racing Socks והבעיה נפתרה לחלוטין"

אהרל'ה כ. תל אביב, אלוף הארץ לשעבר באופני כביש ובטריאתלון, מאמן אישי

"חברים לריצה המליצו עליכם, אחרי חניכה בריצת 50 ק"מ אני מרוצה מהם עד השמיים, השרוולים היו מאוד נוחים וממש עזרו. R2 הוא מוצר הלחץ הטוב ביותר שיצא לי לנסות! הרבה תודה!"

אסף ל. רץ מרתון ואולטרא, בת ים

"אני חייב להגיד לכם שכמות הרוכבים פה עם המוצר שלכם פשוט מטורפת, בערך אחד מארבעה! אנחנו נהנים מהם בטירוף! גם ברכיבה וגם לצורך התאוששות שאחריה"

ליאור כ., קבוצת אקסטירם,
מסע האופניים ה-"טראנס אלפ" 2011

משתמשים במוצריCompressport  וממליצים:

מנצחת ישראמן סמסונג 2013 + 2011 דורה הלר
מנצחת ישראמן סמסונג 2012 ואלופת אירופה אירנה מאזין
מנצח סובב עמק+הר לעמק  שנים 2011/2012 ד"ר זיו צויגהפט
מנצח סובב עמק 2015 ו- 2018 ומחזיק שיא המסלול - טל סלע
מנצחת מרתון טבריה 2013 + מנצחת סובב עמק מקצה 10 ק"מ ריקי סאלם
סגנית אלופת ישראל באופני הרים 2011-2012 ד"ר עדית שוב
מנצח מבין הישראלים במרוץ ים אל ים 2013 רומן ספיבק 
מנצח גראן פונדו חרמון 2012- אילן קולטון
מנצח גראן פונדו מכתשים 2013 - יואב בר
עשרות מאמני ריצה וטריאתלון בישראל
x

#{title}

#{text}

#{price}